Wielki Poznański Motobazar

Moto Bazar Poznań to impreza handlowo-wystawiennicza o tematyce motoryzacyjnej. Odbywa się regularnie cztery razy w roku w Poznaniu. Moto Bazar Poznań jest jedną z najstarszych i największych tego typu imprez w Polsce.

Pierwsza edycja odbyła się w 1999 r. i od tego czasu nieprzerwanie przez 11 lat przyciąga coraz większe tłumy zainteresowanych. Cztery edycje Moto Bazaru Poznań są organizowane w terminach zapewniających największe korzyści dla efektywnej wymiany handlowej – obejmują początek sezonu motocyklowego, jego szczyt oraz zakończenie. Ostatnia edycja w roku odbywa się w grudniu w ogrzewanej hali.

Misja Moto Bazaru Poznań jest dwojaka – tworzenie motoryzacyjnego rynku handlowego skupiającego wystawców i kupujących z terenu całej Polski i zagranicy oraz zapewnienie atrakcyjnie i mile spędzonego czasu zwiedzającym.

Moto Bazar Poznań to impreza, na której wystawcy przedstawiają: motocykle współczesne i klasyczne, skutery, a także zabytkowe samochody, akcesoria, części, gadżety, ubiory, kaski, buty, literaturę, modele, militaria oraz całe mnóstwo innych towarów i eksponatów. Na terenie Motobazaru można uzyskać fachowe informacje oraz pomoc prawną od rzeczoznawców SIMP.

Moto Bazar Poznań to doskonała okazja do spędzenia czasu w weekend. Licznie przychodzą tu całe rodziny i grupy przyjaciół.
Do dyspozycji naszych gości są liczne punkty gastronomiczne, wydzielone miejsca do biwakowania, darmowe zaplecze sanitarne oraz parkingi w najbliższym otoczeniu imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>